Catégories

Nouveaux produits

Rutwica ziele - Galega officinalis 50g Agrandir

Rutwica ziele - Galega officinalis 50g

17,00 zł

Ajouter au panier

Rutwica jest pomocna w cukrzycy o przebiegu chwiejnym, również u osób otyłych; korzystnie w leczeniu skojarzonym z chemioterapeutykami przeciwcukrzycowymi przy równoczesnym zmniejszeniu ich dawki, w celu uniknięcia występowania objawów ubocznych. W lecznictwie ludowym surowiec stosuje się w celu pobudzenia laktacji u kobiet karmiących.

Plus de détails

Les clients qui ont acheté ce produit ont également acheté...

Ziele rutwicy, w początkowym okresie cukrzycy, obniża poziom cukru we krwi i działa synergicznie z przeciwcukrzycowymi chemioterapeutykami z grupy pochodnych sulfonylomocznika (np. Diabetol). Związkiem czynnym w surowcu jest pochodna guanidynowa — galegina, która posłużyła za substancję modelową do syntezy całej grupy pochodnych biguanidynowych (np. Phenformin). L

Zastosowanie:


Pomocniczy w cukrzycy o przebiegu chwiejnym, również u osób otyłych; korzystnie w leczeniu skojarzonym z chemioterapeutykami przeciwcukrzycowymi przy równoczesnym zmniejszeniu ich dawki, w celu uniknięcia występowania objawów ubocznych. W lecznictwie ludowym surowiec stosuje się w celu pobudzenia laktacji u kobiet karmiących.

Sposób parzenia:


Napar z ziela rutwicy: 1/2-1 łyżkę ziela zalać 1 szklanką wody wrzącej i naparzać pod przykryciem 15 min. Odstawić na 15 min i przecedzić. Pić po 1/4-1/2 szklanki 2-3 ra- zy dziennie między posiłkami jako środek przeciwcukrzycowy i zwiększający laktację u kobiet karmiących.

 

PayPal