Catégories

Wrotycz ziele - Tanacetum vulgare 50g Agrandir

Wrotycz ziele - Tanacetum vulgare 50g

1,70 zł

Ajouter au panier

Wrotycz stosować można zewnętrznie przy wszawicy jak również chorobach skóry, oraz jako pomoc w wywołaniu krwawienia miesiączkowego. Wrotycz pospolity może być zastosowany zewnętrznie do walki ze świerzbem, pchłami oraz wszami. Działa przeciwpasożytniczo, bakteriobójczo, napotnie i moczopędnie.

Plus de détails

Les clients qui ont acheté ce produit ont également acheté...

W przeszłości wrotycz pospolity był stosowany jako środek wiatropędny. Dzięki tej właściwości pomagał w trawieniu. W dzisiejszych czasach, w związku z możliwością toksyczną, wrotycz pospolity nie jest zbyt często używany. Wrotycz stosuje się również u zwierząt u których występują pasożyty. Związki chemiczne zawarte w roślinie powodują wydalenie niepożądanych gości. Stosowac można zewnętrznie przy wszawicy jak również chorobach skóry, oraz jako pomoc w wywołaniu krwawienia miesiączkowego. Wrotycz pospolity może być zastosowany zewnętrznie do walki ze świerzbem, pchłami oraz wszami. Działa przeciwpasożytniczo, bakteriobójczo, napotnie i moczopędnie.

PRZECIWWSKAZANIA:


W wysokich dawkach nawet zewnętrzne zastosowanie tego zioła niesie ze sobą ryzyko toksyczności, dlatego ostrożność i umiar powinny być zachowane.


DAWKOWANIE:


Napar: zalać szklanką gotującej się wody 1 łyżeczkę ziela i zostawić na 10 - 15 minut. Napar powinien być pity dwa razy dziennie

PayPal