Catégories

Feuilles
Il y a 49 produits.

produits par page

 • Pokrzywa liść
  En stock

  Pokrzywa liść - Urtica dioica 50g

  Pokrzywa ze względu na właściwości moczopędne jest niezastąpiona w leczeniu kamicy nerkowej i innych schorzeniach układu moczowego. Wspomaga wydalanie z organizmu złogów kwasu moczowego.

 • babka szerokolistna - Plantago maior 50g
  En stock

  Babka szerokolistna - Plantago maior 50g

  Babka zwyczajna szybko hamuje krwawienia oraz pomaga w regeneracji zniszczonych tkanek. Babka zwyczajna może być używana w leczeniu stłuczeń, siniaków oraz złamanych kości.

 • Bobrek liść 50g
  En stock

  Bobrek liść - Menyanthidis folium 50g

  Zaburzenia trawienia, brak łaknienia, atonia jelit, niedostateczne wydzielanie żółci i innych soków trawiennych, Łagodzi bóle migrenowe, na które często ciepią osoby nerwowe z zaburzeniami trawienia. Ponadto jako środek wzmacniający i korzystnie wpływający na stan nerwowy ludzi chorych.

 • Borówka brusznica - Vaccinium vitis-idaea 50g
  En stock

  Borówka brusznica - Vaccinium vitis-idaea 50g

  Substancje czynne zawarte w liściach borówki zwiększają wydzielanie moczu, a z nim szkodliwych produktów przemiany materii. Niszczą bakterie w układzie moczowym i to często szczepy odporne na działanie wielu antybiotyków. Korzystne jest użycie liści borówki w przypadkach przewlekłych zakażeń układu moczowego, w...

 • Brzoza liść - Betula 50g
  En stock

  Brzoza liść - Betulae folium 50g

  W chorobach nerek i dróg moczowy, w obrzękach na tle niedomogi sercowo-nerkowej jako środek moczopędny. Pomocniczo w kamicy moczowej, chorobie gośćcowej, w niektórych chorobach skóry (trądzik młodzieńczy, łuszczyca).

 • czarna porzeczka liść (leśna) Ribes nigrum 50g
  En stock

  czarna porzeczka liść...

  Liście czarnej porzeczki stosuje się jako środek moczopędny przydatny w leczeniu chorób pęcherza moczowego i nerek. Liście są także stosowane jako środek przeciwzapalny w nieżytach żołądka i jelit.Zewnętrznie odwary z liści bywają stosowane do przepłukiwania jamy ustnej i gardła.

 • Majeranek - Origanum majorana 50g
  En stock

  Majeranek - Origanum majorana 50g

  Majeranek dodaje się przede wszystkim do potraw tłustych, zawiesistych i ciężkostrawnych. Jest stałym  składnikiem takich potraw jak flaczki, grochówka, zupa fasolowa, żurek oraz pyzy, dania z roślin strączkowych oraz tłustych mięs (baranina, gęsina).

 • Rozmaryn (Rosmarinus officinalis) 50g
  En stock

  Rozmaryn (Rosmarinus officinalis) 50g

  Rozmaryn stosuje się w kuchni w celu polepszenia smaku mięs (baraniny, dziczyzny, pieczeni jagnięcej i wieprzowej, a także wędlin i mięs) oraz ryb.

 • Czosnek niedźwiedzi - Allium ursinum 25g
  Stock épuisé

  Czosnek niedźwiedzi - Allium ursinum 25g

  Czosnek ma silne działanie bakteriobójcze, obniża ciśnienie krwi, korzystnie działa na serce, zapobiega nowotworom złośliwym, miażdżycy, pobudza wydzielanie soku żołądkowego i żółci. Jego silne działanie bakteriobójcze szczególnie przydatne jest przy leczeniu chorób górnych dróg oddechowych, przy tym dodatkowo...

  2,50 zł

  Ajouter au panier Voir le produit
 • Miłorząb japoński liść - Ginkgo biloba 50g
  En stock

  Miłorząb japoński liść - Ginkgo biloba 50g

  Ginkgo biloba nazywana jest roślinnym eliksirem młodości, ponieważ pozwala dłużej zachować sprawność umysłową i fizyczną, zwłaszcza w okresach zwiększonego obciążenia organizmu. Jego związki czynne wykazują właściwości chroniące system nerwowy, tzn. spowalniają postępującą degenerację tkanki nerwowej, związaną...

PayPal