Kategorien

Neue Produkte

Gojnik herbata górska - Sideritis Scardica 1kg Vergrößern

Gojnik herbata górska - Sideritis Scardica 1kg

130,00 zł

In den Korb

Gojnik pomaga w walce ze zmęczeniem i niedokrwistością, uznawany jest także za skuteczny afrodyzjak i z tego powodu bywa też nazywany w niektórych regionach „bułgarską viagrą”, również podnosi on wydajność mentalną mózgu, oraz hamuje stany zapalne, ma też istotny wpływ na usuwanie złogów białkowych w mózgu,  które są głównym sprawcą demencji starczej oraz choroby Alzheimera.

Mehr Infos

GOJNIK (Sideritis Scardica) to roślina występująca w wysokich partiach górskich powyżej

1000 mnpm. W starożytności napar z gojnika podawano żołnierzom w celu regeneracji sił oraz szybkiego gojenia się ran. Po Gojnik od wieków sięga także medycyna ludowa. Ziele gojnika ma działanie przeciwzapalne, antybakteryjne i wzmacniające.

Roślina zawiera taniny, olejki eteryczne, stanowi naturalne źródło przeciwutleniaczy, żelaza, cynku, sodu, magnezu, miedzi, kobaltu.

Wzmacnia i ma pozytywny wpływ na samopoczucie.
Wspomaga układ krążenia, wzmacnia układ odpornościowy, wspomaga organizm w pozbywaniu się toksyn.
W naturalny sposób reguluje ciśnienie krwi oraz temperaturę ciała, pomaga w walce ze zmęczeniem i niedokrwistością, uznawany jest także za skuteczny afrodyzjak i z tego powodu bywa też nazywany w niektórych regionach „bułgarską viagrą”, również podnosi on wydajność mentalną mózgu, oraz hamuje stany zapalne, ma też istotny wpływ na usuwanie złogów białkowych w mózgu,  które są głównym sprawcą demencji starczej oraz choroby Alzheimera.

Sposób użycia:

Łyżkę ziela zalać szklanką wrzącej wody. Zaparzać pod przykrycie 3-5 minut.

PayPal