Kategorien

Neue Produkte

Dąb kora - Quercus cortex 50g Vergrößern

Dąb kora - Quercus cortex 50g

1,70 zł

In den Korb

Odwar z kory dębowej działa ściągająco na uszkodzone błony śluzowe i skórę. Stosuje się w celu zmniejszenia przepuszczalności naczyń w oparzeniach , stanach zapalnych, odmrożeniach i zranieniach. Efekt ściągający preparatu hamuje mikrokrwawienia. Korę dębu stosuje się wyłącznie do użytku zewnętrznego w stanach zapalnych odbytu, skóry i błon śluzowych, w lżejszych oparzeniach.

Mehr Infos

Garbniki kory dębowej tworzą z białkami bardzo trwałe nierozpuszczalne w wodzie połączenia. Odwar z kory dębowej działa ściągająco na uszkodzone błony śluzowe i skórę. Stosuje się w celu zmniejszenia przepuszczalności naczyń w oparzeniach , stanach zapalnych, odmrożeniach i zranieniach. Efekt ściągający preparatu hamuje mikrokrwawienia. Korę dębu stosuje się wyłącznie do użytku zewnętrznego w stanach zapalnych odbytu, skóry i błon śluzowych, w lżejszych oparzeniach. Odwar można stosować do kąpieli stóp w nadmiernym poceniu się stóp.

Ostrzeżenie Preparatu nie wolno stosować w uczuleniu na korę dębu

Dawkowanie1-1 ½ łyżek stołowych kory zalać szklanką wody i ogrzewać pod przykryciem około 15-30 min nie dopuszczając do wrzenia. Stosować do obmywa ran, skóry

 

 

 

PayPal