Kategorien

Męczennica cielista - Passiflora incarnata 50g Vergrößern

Męczennica cielista - Passiflora incarnata 50g

60,00 zł

In den Korb

Zastosowanie: Najczęściej napary z męczennicy stosuje się w stanach ogólnego pobudzenia nerwowego, niepokoju i lęku oraz bezsenności. Skuteczna jest  w łagodzeniu zaburzeń czynności serca wywołanych bodźcami emocjonalnymi, bólów głowy wynikających ze stresu oraz w lekkich napadach drgawek pochodzenia ośrodkowego.

Mehr Infos

Kunden, die dieses Produkt gekauft haben, kauften auch ...

Właściwości: Ziele męczennicy zawiera alkaloidy indolowe, flawonoidy, glikozyd cyjanogenny, fitosterole, sole mineralne pasiflorynę o działaniu silnie uspokajającym. Jest na tyle skuteczna, że znosi nawet pobudzenie spowodowane spożyciem amfetaminy.

Zastosowanie: Najczęściej napary z męczennicy stosuje się w stanach ogólnego pobudzenia nerwowego, niepokoju i lęku oraz bezsenności. Skuteczna jest  w łagodzeniu zaburzeń czynności serca wywołanych bodźcami emocjonalnymi, bólów głowy wynikających ze stresu oraz w lekkich napadach drgawek pochodzenia ośrodkowego. Zmniejsza oznaki histerii u dzieci, okazuje się również skuteczne w łagodzeniu dolegliwości okresu przekwitania. Pomocniczo można ją stosować w stanach skurczowych jelit i naczyń wieńcowych,

Kobiety w ciąży i karmiące nie mogą spożywać męczennicy.

PayPal