Kategorien

Katalog

Zustand v

Neue Produkte

Główna
Es gibt 893 Produkte.

Produkte pro Seite

 • Pokrzywa liść
  Auf Lager

  Pokrzywa liść - Urtica dioica 50g

  Pokrzywa ze względu na właściwości moczopędne jest niezastąpiona w leczeniu kamicy nerkowej i innych schorzeniach układu moczowego. Wspomaga wydalanie z organizmu złogów kwasu moczowego.

  1,90 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Ostropest ziarno - Silybum marianum 50g
  Auf Lager

  Ostropest ziarno - Silybum marianum 50g

  Ostropest plamisty (Silybum marianum) to roślina wykorzystywana m.in. w leczeniu wątroby i woreczka żółciowego. Charakteryzuje się silnymi właściwościami odtruwającymi organizm, dzięki czemu pośrednio wpływa na prawie wszystkie funkcje ustroju.  

  1,40 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Rumianek
  Auf Lager

  Rumianek - Matricaria chamomilla 50g

  Najważniejszym składnikiem surowca rumianku jest złożony olejek lotny (do 1%). Koszyczki tego ziela zawierają liczne związki flawonoidowe, kumarynę, gorycze, cholinę, śluz, kwasy organiczne (walerianowy, salicylowy) oraz żywicę i wiele innych substancji.

  1,75 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Róża owoc 1kg
  Auf Lager

  Róża owoc Rosa canina fructus 1kg

  Owoce dzikiej róży działają ogólnie wzmacniająco.  Witamina C i inne obecne w dzikiej róży uzupełniają niedobory witamin w chorobach przeziębieniowych, w ciąży, przy nadmiernej kruchości naczyń oraz kamicy żółciowej i nerkowej.

  29,50 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Dąb kora - Quercus cortex 50g
  Auf Lager

  Dąb kora - Quercus cortex 50g

  Odwar z kory dębowej działa ściągająco na uszkodzone błony śluzowe i skórę. Stosuje się w celu zmniejszenia przepuszczalności naczyń w oparzeniach , stanach zapalnych, odmrożeniach i zranieniach. Efekt ściągający preparatu hamuje mikrokrwawienia. Korę dębu stosuje się wyłącznie do użytku zewnętrznego w stanach...

  1,70 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • PU ERH TEA Herbata Czerwona Pu Erh 50g
  25,00 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Dymnica - Fumaria officinalis 50g
  Auf Lager

  Dymnica - Fumaria officinalis 1kg

  Ziele dymnicy działa na mięśnie gładkie, powoduje rozkurcz jelit, dróg żółciowych i moczowych oraz naczyń krwionośnych. Następuje przywrócenie pełnej amplitudy ruchów perystaltycznych jelita, łatwiejsze przemieszczanie treści pokarmowej i uregulowanie wypróżnień.

  29,00 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Fasola strąki - Phaseolus 50g
  Auf Lager

  Fasola strąki - Phaseolus 1kg

  Wyciągi ze strąków fasoli mają działanie moczopędne, mogą być używane w leczeniu obrzęków, chorobach nerek ze zmniejszonym wydalaniem moczu, kamicy moczowej, zwłaszcza fosforanowej

  31,00 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Żeń-szeń
  Auf Lager

  Żeń-szeń syberyjski - ELEUTEROCOCU 50g

  Żeń szeń syberyjski zwiększa wydolność organizmu, ma działanie antystresowe, łagodzi wyczerpanie fizyczne jak również nerwowe, pobudza pamięć i koncentrację. Opóźnia procesy starzenia, zwiększa potencję seksulaną, wzmacnia system odpornościowy, obniża poziom cukru i cholesterolu we krwi, usuwa z organizmu toksyny.

  4,00 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • kobylaka korzeń
  Auf Lager

  Kobylaka - Rumex hydrolapathum 50g

  Kobylaka polecany jest przede wszystkim w zatruciach pokarmowych, biegunkach na tle infekcyjnym oraz spowodowanych zaburzeniami przemiany materii.

  2,30 zł

  In den Korb Produkt ansehen

PayPal