Kategorien

Neue Produkte

Blumen
Es gibt 33 Produkte.

Produkte pro Seite

 • Żurawina owoc - Vaccinium oxycoccus 50g POLSKA
  Auf Lager

  Żurawina owoc - Vaccinium oxycoccus...

  Żurawina pomocna jest przy:infekcji dróg moczowych,  zapaleniu pęcherza moczowego – żurawina dzięki zawartości proantocyjanów, tanin i bioflawonoidów ogranicza przyleganie szkodliwych drobnoustrojów do nabłonka dróg moczowych umożliwiając ich wydalanie z moczem. Związki czynne zawarte w żurawinie wypłukują z dróg...

  159,99 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Rumianek
  Auf Lager

  Rumianek - Matricaria chamomilla 50g

  Najważniejszym składnikiem surowca rumianku jest złożony olejek lotny (do 1%). Koszyczki tego ziela zawierają liczne związki flawonoidowe, kumarynę, gorycze, cholinę, śluz, kwasy organiczne (walerianowy, salicylowy) oraz żywicę i wiele innych substancji.

  1,75 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • bez kwiat - Sambucus nigra flos 50g
  Auf Lager

  Bez kwiat - Sambucus nigra flos 50g

  Surowiec wykazuje dzałanie napotne, które wywołane jest pobudzeniem ośrodka odpowiedzialnego za obniżenie temperatury ciała i wydzielanie potu.

  2,65 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Chmiel - Humulus 50g
  Auf Lager

  Chmiel - Humulus 50g

  Zalecany jest głównie jako środek uspokajający w stanach wyczerpania nerwowego, w nadmiernej pobudliwości nerwowej, w bezsenności, ogólnym osłabieniu, w nadmiernej pobudliwości płciowej.

  2,70 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Dziewanna kwiat - Flos Verbasci 25g
  Auf Lager

  Dziewanna kwiat - Flos Verbasci 25g

  Wodne wyciągi z kwiatów dziewanny mają zastosowanie głównie wykrztuśne (dzięki zawartości saponin) oraz osłaniające (dzięki obecności śluzu). Działają również przeciwzapalnie na błony śluzowe jamy ustnej, gardła, oskrzeli, przełyku, żołądka i jelit, a także dróg moczowych łącznie z pęcherzem. Doustnie podawane...

  5,00 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Głóg kwiat Crataegus 50g
  Auf Lager

  Głóg kwiat Crataegus 50g

  W łagodnej niewydolności wieńcowej, osłabieniu mięśnia sercowego, w upośledzonym krążeniu krwi w mózgu jako środek rozszerzający naczynia, poprawiający krążenie i uszczelniający ściany naczyń, obniżający ciśnienie tętnicze.

  3,00 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Jasnota kwiat - Lamium album flos 10g
  Auf Lager

  Jasnota kwiat - Lamium album flos 10g

  Napar kwiatu tego ziela stosuje się do czyszczenia krwi, przy różnych wyrzutach skórnych, zwłaszcza u dzieci dotkniętych niedokrwistością i skrofulozą. Zasadniczo kwiat jasnoty białej określany jest jako "lek chorób kobiecych", stosowany przy białych upławach i nieregularnym krwawieniu miesięcznym.

  5,90 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Koniczyna kwiat czerwona -Trifolium pratense 50g
  Auf Lager

  Koniczyna kwiat czerwona -Trifolium...

  Wyciąg z kończyny czerwonej ma działanie wykrztuśne i łagodzące stany zapalne oskrzeli. Ponadto stwierdzono działanie tonizujące, uspokajające, przeciwzapalne, słabo moczopędne i przeciwskurczowe. Ma również właściwości pobudzające wątrobę i pęcherzyk żółciowy co pozytywny wpływ na trawienie. Napar z kwiatów...

  3,50 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Kasztan kwiat - Aesculus hippocastanum flos 50g
  Auf Lager

  Kasztan kwiat - Aesculus hippocastanum...

  Kwiat kasztanowca bardzo dobrze przeciwdziała nadmiernej przepuszczalności i łamliwości włosowatych naczyń krwionośnych. Przywraca właściwą elastyczność ścianom włośniczek poprawiając tym samym krążenie. Poprawia przepływ krwi w naczyniach żylnych, przeciwdziała zastojom żylnym.

  4,80 zł

  In den Korb Produkt ansehen
 • Kocanka kwiat - Helichrysum arenarium flos 50g
  Auf Lager

  Kocanka kwiat - Helichrysum arenarium flos...

  Kwiat kocanki pomocny jest przy chorobach wątroby, pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych jako środek rozkurczający mięśnie gładkie jelit i dróg żółciowych, ułatwiający wypływ oraz zwiększający wytwarzanie żółci. Potrafi pomóc, gdy miąższ wątroby jest uszkadzany przez różne związki toksyczne pochodzące z pokarmów...

  2,30 zł

  In den Korb Produkt ansehen

PayPal